K O Z A jest manufakturą kosmetyków naturalnych.

Tworzymy autorskie receptury oparte na składnikach naturalnych   i organicznych. Prosty skład bez zbędnych dodatków, w minimalistycznym, eleganckim opakowaniu cieszącym oko –  to znak wyróżniający kosmetyki K O Z A.  Produkty przyjazne dla skóry. Tworzone z sercem. Takie, jakich sami chcemy używać.

W naszej manufakturze wszystkie produkty powstają ręcznie, w niedużych partiach – dzięki temu masz pewność, że dostajesz kosmetyk świeży, o najwyższej jakości. Dodatkowo, w trosce o Twoje bezpieczeństwo – każdy produkt jest zabezpieczony banderolą.

K O Z A to jakość nieprzypadkowa. Oparta na kilkunastoletnim doświadczeniu pomysłodawczyni  marki – Kasi Kozłowskiej – Kołodziejskiej. Kasia w swoim bio ma bogate doświadczenie w tworzeniu kosmetyków kolorowych  – z sukcesem współpracowała i odpowiadała za jakość produktów dla znanych brandów kosmetycznych (m.in. współtworzyła markę KOBO i odpowiadała za jakość wszystkich produktów do makijażu). W swoich książkach i prowadzonych szkoleniach zawsze podkreśla, że kluczem do udanego makijażu jest dobry stan cery.

Jak mówi: „Nie raz makijaż nie wychodzi tak jak powinien.  Jeśli skóra jest niewłaściwie odżywiona, najlepszy mejkapista cudu nie zrobi. Czasem wystarczy mała wskazówka, a innym razem opracowanie całego planu pielęgnacji. W każdym przypadku daje to widoczne rezultaty, bo skóra potrzebuje zaopiekowania i doboru właściwych składników ”. 

Kasia jest fanką zdrowych produktów i naturalnej pielęgnacji. Kosmetyki do twarzy pierwotnie opracowała dla swojej wrażliwej cery. Jednak kiedy jej odżywczy krem wzbudził zachwyt wśród najbliższych, postanowiła rozwijać kolejne produkty, co dało początek marce K O Z A.

Jakość produktów K O Z A zbiera pozytywne opinie i jest doceniana.

 

Potwierdzają to prestiżowe nagrody, otrzymane już w pierwszym roku obecności marki na rynku:

Naturalny Produkt do twarzy 2020 w Plebiscycie EKOTYKI  oraz

Nagroda Jury w Plebiscycie Beauty Awards 2021  Fashion Magazine dla kremu odżywczego ZŁOTY KŁOS.

 

Cieszy nas to ogromnie i motywuje do dalszej pracy.

 

 

K O Z A ? Naturalnie, że świetne!

 

 

PS. Jeśli potrzebujesz porady dotyczącej doboru naszych produktów, zapraszamy do kontaktu: sklep@kosmetykikoza.pl

NASZE MUST HAVE